Вимикачі і розетки Schneider Electric (Шнайдер Електрик)

Вимикачі і розетки Schneider Electric (Шнайдер Електрик)

Знаний у всьому світі виробник електротехнічної продукції Schneider Electric представлений на нашому сайті в повному обсязі, як промисловий сектор, так і побутовий - електроустановочні прилади для квартир, офісних приміщень, котеджів і приватних будинків.

Розетки Шнайдер Електрик та вимикачі широко представлені в каталозі нашого інтернет магазину. Виробник має цілу низку виробничих потужностей розкиданих по всій Європі, дешевий сегмент електроінсталяційних пристроїв серії Asfora [Асфора] виробляється в Туреччині, а недорога серія вимикачів і розеток Sedna [Седна] сходить з конвеєра в Польщі.

Вишукана модульна серія Unica New більш складна у виробництві, має більш якісне пластикове покриття і більше кольорових варіантів. Тому серію Уніка Нью випускають на виробничих потужностях в Іспанії.

Окремим преміальним напрямком компанії Schneider Electric є виробництво розеток і вимикачів під окремою торговою маркою Merten [Мертен] в Німеччині. Merten має низку преміальних дизайнерських рішень на любий смак і гаманець. Вибагливий покупець зможе купити в Києві або з доставкою перевізниками по Україні вимикачі і розетки серій System M, M-Plan, M-Pure, M-Pure-Decor, M-Elegance, System-D та Antique.

Знижки на товари

Знижки на розетки, вимикачі, автоматичні вимикачі, дифреле, кабельно-провідникову продукцію, ПЗВ, УПП тощо.

 ⚡️ Великі знижки в залежності від суми покупки.

Запитуйте Вашу персональну знижку у наших менеджерів.

Якщо Ви не змогли знайти на сайті нашого інтернет магазину потрібного вам товару зверніться до наших менеджерів за контактними телефонами або на E-mail, швидше за все ми просто не встигли створити картку товару, наш представник проконсультує по наявності, вартості та терміну доставки.

Часті питання про категорію Schneider Electric