Товари бренду OEZ

OEZ (ОЕЗ) - дуже якісний та надійний виробник низьковольтних захисних пристроїв розташований у Чехії (входить в групу Siemens). Наша компанія ABR у Києві є офіційним дистриб'ютором OEZ в Україні. Виробник OEZ представлений такими розділами каталогу продукції:

Модульні прилади Minia (автоматичні вимикачі OEZ, пристрої захисного відключення OEZ, пристрої захисту від іскріння, пристрої захисту від перенапруги, комутаційні прилади OEZ, автоматичні вимикачі захисту двигуна OEZ).

Компактні автоматичні вимикачі 3VA (автоматичні вимикачі та роз'єднувачі навантаження до 1250 A, автоматичні вимикачі та роз'єднувачі навантаження до 1600 A).

Компактні автоматичні вимикачі Modeion

Повітряні автоматичні вимикачі Arion (повітряні автоматичні вимикачі та роз'єднувачі навантаження Arion WL)

Запобіжні системи Varius (роз'єднувачі навантаження OEZ, роз'єднувачі та утримувачі циліндричних запобіжників, запобіжні роз'єднувачі навантаження OEZ, шинні запобіжні роз'єднувачі навантаження та запобіжні рейки, силові плавкі вставки OEZ, плавкі вставки для захисту напівпровідників, основи та тримача)

Розподільні щити та шафи Distri (розподільні щити DistriTon, розподільні щити DistriSet, розподільні шафи DistriBox, системи збірних шин)

Вся продукція компанії імпортується в Україну офіційно, реалізується з ПДВ та має сертифікати відповідності виробника.


Товари бренду OEZ


Ваш кошик порожній :(