Знижки на товари

Знижки на розетки, вимикачі, автоматичні вимикачі, дифреле, кабельно-провідникову продукцію, ПЗВ, УПП тощо.

 ⚡️ Великі знижки в залежності від суми покупки.

Запитуйте Вашу персональну знижку у наших менеджерів.

Якщо Ви не змогли знайти на сайті нашого інтернет магазину потрібного вам товару зверніться до наших менеджерів за контактними телефонами або на E-mail, швидше за все ми просто не встигли створити картку товару, наш представник проконсультує по наявності, вартості та терміну доставки.

Все для комутації та управління

Все для комутації та управління

ABR Electric пропонує обладнання для управління сучасними інтелектуальними будівлями. Такі системи управління дозволяють відслідковувати всі робочі характеристики інженерного обладнання, миттєво вносячи поправки по ланцюгу зворотного зв'язку. Комплектуючі та готові комплексні рішення від різних виробників подібного обладнання дозволять об'єднати всі системи життєзабезпечення будівлі в єдину мережу і керувати ними за допомогою спеціалізованого програмного забезпечення. Створення системи інтелектуального управління будівлею дає можливість підвищити комфорт усередині приміщень і оптимізувати загальне енергоспоживання.

Наша компанія допоможе підібрати потрібну комплектацію, визначитися з готовим комплексним рішенням для конкретного об'єкта і встановити АСУ, що наділяє будівлю інтелектуальними функціями управління санітарно-технічним обладнанням, освітленням, енергоспоживанням, а також побудувати ефективні системи безпеки (відеоспостереження, контроль доступу, охоронно-пожежна сигналізація).

Оберіть підкатегорію