Електроінталяційна продукція Aling-Conel

Електроустановча продукція Aling-Conel випускається в Сербії на підприємстві із півстолітньою історією. Представлена ​​такими групами - вимикачі та розетки, побутові електротехнічні аксесуари (вилки/розетки, переносні розетки або подовжувачі), система Aling-Conel розумний будинок, приладдя для електромонтажних робіт.

Розетки та вимикачі Aling-Conel представлені в широкому асортименті. Покупці чи дизайнери без проблем знайдуть відповідні вимикачі Алін-Конел, бо виробник зробив аж 7 серій. Дизайнерські рішення представлені серіями Experience, Aling mode, EON, Prestige Line, ARMOR Line, POWER Line, ALING OG.

Під усі серії розеток та вимикачів у виробника є монтажні аксесуари – стандартні коробки під розетки для поштучного монтажу, модульні монтажні коробки на 1, 2, 3 та 4 розетки або вимикачі.

Прямокутні та круглі монтажні коробки з кришкою для монтажу електричної мережі в будинку.

Система розумного будинку Aling-Conel - це весь комплекс компонентів управління освітленням та електроживленням у будинку, від хаба, розумної розетки або дімера до програмного забезпечення для смартфона на android або iOs.


Електроінталяційна продукція Aling-Conel


Ваш кошик порожній :(