Динамометрична викрутка з Т-подібною рукояткою, набір TorqueVario-ST, змішаний, 12 шт., Регульована межа крутного моменту, 5 14 Нм, включаючи коробку

Наявність: Наявність уточнюйте у менеджера
Код товару: 49082
Артикул: 29234-wiha
Виробник: Wiha

11 215.00 ₴
Знайшли дешевше?

Загальні характеристики

EAN - 4010995292348
Маса нетто - 1442
Всі характеристики


Підвищує вашу ефективність

Правильний момент, що крутить, захищає матеріал від пошкоджень і не вимагає додаткових дій.

Знижує ваші витрати

Правильний момент, що крутить, захищає вас від претензій по гарантії.

Полегшує звернення

Легка і зручна передача високих моментів, що крутять, завдяки Т-подібній рукоятці з ComfortGrip.

Спрощує вашу роботу

Всі інструменти надійно розміщені у міцній акуратній сумці.

Відповідає вашим вимогам

Плавно регульований момент, що крутить, підходить для широкого спектру застосувань.

Опис товару
Для затягування гвинтів з певним моментом, що крутить, більше 5 Нм за допомогою звичайної динамометричної викрутки потрібно велике зусилля. Використання динамометричної викрутки з T-подібною рукояткою TorqueVario-S Tplus значно спрощує роботу. Завдяки вбудованій числовій шкалі і регулювальному інструменту, що входить в комплект, можна налаштовувати змінний крутний момент, що дозволяє охопити широку область застосування. * При спрацьовуванні заданого значення моменту, що крутить, видається чітко звуковий і тактильний сигнал, що гарантує безпечну роботу, захищає матеріал і виключає подальші роботи. Вбудована фрикційна муфта запобігає перевищенню користувачем необхідного моменту, що крутить. Динамометричний інструмент з точністю відпускання +/- 6% відповідає вимогам EN ISO 6789. Зручна Т-подібна рукоятка з м'якими зонами забезпечує оптимальну передачу моменту, що крутить. На додаток до Т-подібної рукоятки з моментом, що крутить, в комплект входять внутрішні квадратні адаптерні леза 1/4" і 3/8", тримач біт і шість одинарних біт. TorqueVario-S Tplus також сумісний зі змінними лезами Wiha для динамометричних викруток із Т-подібною рукояткою (серія 2899). Всі інструменти в наборі надійно та акуратно зберігаються в міцній, чітко організованій скриньці.
Точність
± 6%, відповідність національним стандартам.
Ручка
Т-подібна рукоятка з м'якою накладкою для максимального комфорту та оптимальної передачі моменту, що крутить. Шкала вікна відображає значення крутного моменту у числовому вигляді. Плавне регулювання крутного моменту за допомогою настановного пристрою Torque-Setter (також входить в комплект).
Стандарт
DIN EN ISO 6789
Додатковий
Постачання в міцній коробці, включаючи протокол заводського огляду.
заявка
Для контрольованого кріплення із заданим крутним моментом. Ідеально підходить для застосування високих крутних моментів.

№ замовлення.29234
EAN4010995292348
Маса1442
Загальні характеристики
EAN 4010995292348
Маса нетто 1442

Leave a review

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.


Теги: 29234

Знижки на товари

Знижки на розетки, вимикачі, автоматичні вимикачі, дифреле, кабельно-провідникову продукцію, ПЗВ, УПП тощо.

 ⚡️ Великі знижки в залежності від суми покупки.

Запитуйте Вашу персональну знижку у наших менеджерів.

Якщо Ви не змогли знайти на сайті нашого інтернет магазину потрібного вам товару зверніться до наших менеджерів за контактними телефонами або на E-mail, швидше за все ми просто не встигли створити картку товару, наш представник проконсультує по наявності, вартості та терміну доставки.