Набір мікробітів ESD Mixed, 66 предметів, включаючи коробку

Наявність: Наявність уточнюйте у менеджера
Код товару: 50280
Артикул: 39971-wiha
Виробник: Wiha

6 069.00 ₴
Знайшли дешевше?

Загальні характеристики

EAN - 4010995399719
Маса нетто - 553
Всі характеристики


Заощаджує час

Організована та акуратна система сортування скорочує час, що витрачається на пошук та пошук.

Полегшує звернення

Біт-тріскачка для надійного кріплення. Завдяки куту перемикання всього 5° також підходить для використання в дуже обмеженому просторі.

Знижує ваші витрати

Розсіювальна рукоятка ESD для запобігання пошкодженням при роботі з електростатично чутливими компонентами, наприклад, смартфонами.

Підвищує вашу ефективність

Великий набір біт для всіх стандартних завдань мікрозакріплення у точній механіці, моделізмі та електроніці.

Опис товару
Для високоточної роботи потрібен обережний дотик, щоб не пошкодити невеликі різьбові з'єднання під час виготовлення моделей, електроніки або прецизійної механіки. Набір ESD MicroBit є ідеальним базовим обладнанням для цих областей використання. Повний набір біт охоплює всі стандартні невеликі розміри профілів, які необхідні делікатного і прецизійного гвинтового кріплення. Біти з набору надійно та акуратно зберігаються у міцній, чітко організованій коробці. Прецизійна гвинтова ручка ESD виготовлена відповідно до міжнародного стандарту IEC 61340-5-1 і таким чином гарантує максимальний захист електронних компонентів. Завдяки поверхневому опору від 106 до 109 Ом він безпечно відводить електростатичну енергію контрольованим чином. У наборі також є біт-тріскачка, що дозволяє надійно закріпити гвинт. Завдяки куту перемикання лише 5° храповик також підходить для використання в обмеженому просторі.
заявка
Ідеально підходить для електроніки, моделей дистанційного керування, точної механіки. Прецизійна рукоятка ESD для додатків з низьким моментом, що крутить, або роботи з електронними компонентами, чутливими до статичної електрики. Для всіх мікро-кріплень у точній механіці, моделізмі та електроніці. Підходить для роботи з компонентами, схильними до електростатичного розряду. У комплект входять майже всі стандартні розміри малих викруток. Біт-тріскачка для надійного кріплення. Завдяки куту перемикання всього 5° також підходить для використання в дуже обмеженому просторі.

№ замовлення.39971
EAN4010995399719
Маса553
Загальні характеристики
EAN 4010995399719
Маса нетто 553

Leave a review

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.


Теги: 39971

Знижки на товари

Знижки на розетки, вимикачі, автоматичні вимикачі, дифреле, кабельно-провідникову продукцію, ПЗВ, УПП тощо.

 ⚡️ Великі знижки в залежності від суми покупки.

Запитуйте Вашу персональну знижку у наших менеджерів.

Якщо Ви не змогли знайти на сайті нашого інтернет магазину потрібного вам товару зверніться до наших менеджерів за контактними телефонами або на E-mail, швидше за все ми просто не встигли створити картку товару, наш представник проконсультує по наявності, вартості та терміну доставки.